Київ підтримав кампанію "Прибери світ"

15 вересня у Києві близько 300 людей взяли участь в акції "Збір врожаю сміття на о. Труханів" на підтримку всесвітньої кампанії "Прибери світ".

Співробітники ООН в Україні підтримали кампанію Прибери Світ
Співробітники ООН в Україні підтримали кампанію Прибери Світ. (Фото: ООН в Україні)
15 вересня у Києві близько 300 людей взяли участь в акції "Збір врожаю сміття на о. Труханів" на підтримку всесвітньої кампанії "Прибери світ" (Clean up the World). Акція проводилась за ініціативи благодійної організації "Київський Клуб Левів" в партнерстві з Представництвом ООН в Україні. Зібрали близько 2,5 тон сміття лише вздовж берегів Матвіївської затоки, повідомляє Представництво ООН в Україні.

Цього року кампанія "Прибери світ" відзначає свою 15 річницю, її підтримує Програма Організації Об’єднаних Націй з питань довкілля. Постійний координатор системи ООН в Україні пан Френсіс О’Доннелл зазначив "Я радий, що цього року кияни підтримали кампанію "Прибери світ" разом з жителями 115 країн. Таким чином громади у багатьох країнах доводять, що прості заходи можуть дійсно змінити ситуацію". " Я сподіваюсь, що акція "Збір врожаю сміття на о.Труханів" сприятиме заохоченню людей брати на себе відповідальність за стан довкілля і наступного року її учасниками будуть ще більше волонтерів", додав він.

Тері Пікард, екс-президент Київського Клубу Левів, підтвердив, що його компанія NAI Piсkard, яка цього року була фінансовим партнером акції збирається й надалі підтримувати цю ініціативу. "Ідея прибрати хоч якусь частину острова Труханів виникла тому, що саме цього року в середині вересня наша компанія святкує 15-річчя і на честь свята ми вирішили зробити щось корисне для всього міста. Це дуже цікавий збіг, що саме в день нашого Дня народження святкує свою 15 річницю і акція "Прибери світ". Здається, ми просто створені одне для одного" - сміється пан Пікард. Віце-президент Клубу Пол Найленд підтвердив, що це вже вдруге Клуб виходить на пляжі міста збирати сміття (першого разу в червні цього року, були тільки члени клубу, що зібрали близько 50 мішків зі сміттям в Парку Дружби народів).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: