У Криму триває бал хризантем

Головна світська подія Криму – бал хризантем, що триває в Нікітському ботанічному саду.

Хризантема (Фото: www.koreiz.ru)
Хризантеми народилися більше двох з половиною тисяч років тому на Сході. (Фото: www.koreiz.ru)
Головна світська подія Криму – бал хризантем, що триває в Нікітському ботанічному саду. На 20-ти сотках - 260 сортів стародавньої квітки.

Цей квітковий килим виткали дві жінки. Обидві – Тетяни Василівни. 23 тисячі кущів – на двох. Увесь процес, від черешка до квітки, тривав майже 9 місяців. Але місія не скінчилася, доводиться ще й оберігати своє дитя від туристів.

Топ-моделі виставки – 30 сортів хризантем із Німеччини, Нідерландів, Франції. Це новинки квіткової моди сезону-2007. Проте пальму першості їм іще доведеться вибороти у попередників.

Корифеї виставки – китайські та японські хризантеми, адже ця квітка народилася саме на Сході понад дві з половиною тисячі років тому. Вогні Пекіна, Темне полум'я – м'яке золото, Весняний світанок на дамбі суті – усе це китайські народні сорти хризантем.

Бали хризантем у Нікітському саду невдовзі відзначатимуть золотий ювілей. Селекцією ж тут захопилися набагато раніше. За 70 років вивели 90 своїх сортів. Поруч із "Першим снігом" та "Бузковим туманом" квіти, названі на честь Юрія Богатікова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: