У Криму триває бал хризантем

Головна світська подія Криму – бал хризантем, що триває в Нікітському ботанічному саду.

Хризантема (Фото: www.koreiz.ru)
Хризантеми народилися більше двох з половиною тисяч років тому на Сході. (Фото: www.koreiz.ru)
Головна світська подія Криму – бал хризантем, що триває в Нікітському ботанічному саду. На 20-ти сотках - 260 сортів стародавньої квітки.

Цей квітковий килим виткали дві жінки. Обидві – Тетяни Василівни. 23 тисячі кущів – на двох. Увесь процес, від черешка до квітки, тривав майже 9 місяців. Але місія не скінчилася, доводиться ще й оберігати своє дитя від туристів.

Топ-моделі виставки – 30 сортів хризантем із Німеччини, Нідерландів, Франції. Це новинки квіткової моди сезону-2007. Проте пальму першості їм іще доведеться вибороти у попередників.

Корифеї виставки – китайські та японські хризантеми, адже ця квітка народилася саме на Сході понад дві з половиною тисячі років тому. Вогні Пекіна, Темне полум'я – м'яке золото, Весняний світанок на дамбі суті – усе це китайські народні сорти хризантем.

Бали хризантем у Нікітському саду невдовзі відзначатимуть золотий ювілей. Селекцією ж тут захопилися набагато раніше. За 70 років вивели 90 своїх сортів. Поруч із "Першим снігом" та "Бузковим туманом" квіти, названі на честь Юрія Богатікова.

ВідеоБал хризантем у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: