Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
1+1 Digital Weekend: медіагрупа запускає новий формат зустрічей на перетині ІТ та медіа

"1+1 медіа" виходить за межі телевізійного бізнесу та стає мультимедійною компанією.

18 та 19 серпня у Києві відбудеться захід 1+1 Digital Weekend, присвячений створенню цифрових продуктів на перетині ІТ та медіа. 1+1 Digital Weekend стане першим дводенним заходом "1+1 медіа", присвяченим темі контенту та технологій. У майбутньому заявлений формат подій відбуватиметься не тільки у Києві, а й в інших містах України.

1+1 Digital Weekend

"1+1 медіа" виходить за межі телевізійного бізнесу та стає мультимедійною компанією. Вже сьогодні досвід проектів діджитал-команди “Плюсів” може бути масштабований за межами медіабізнесу. Наш новий формат зустрічей 1+1 Digital Weekend – гнучкий майданчик для обміну досвідом, навчання та натхнення, завдяки якому ми хочемо ділитись знаннями з однодумцями», – відзначає Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку "1+1 медіа".

Під час дводенного заходу експерти команди 1+1 Digital розкажуть про специфіку створення нових медіа – від розробки проекту та дизайну до адаптації і монетизації контенту на різних платформах.

В перший день уїк-енду, 18 серпня, організатори перетворять видатний "Театр на Подолі» на інтерактивний лекторій, а наступного дня, 19 серпня, в офісі "1+1 медіа", учасники заходу почують про сміливі кейси в цифровому середовищі та дізнаються, як трансформуються сучасні медіа.

Запуск мультимедійних продуктів передбачає злагоджену роботу дизайнерів, розробників, маркетологів та журналістів, тому захід розрахований на широкий загал фахівців, що працюють з контентом в Інтернеті. 

 Детальна інформація та програма 1+1 Digital Weekend доступні на сторінці заходу у Facebook.

Залиште свій коментар

Вибір редакції