Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1 медіа" розпочала процедуру отримання міжнародного сертифікату ISO з інформаційної безпеки

Компанія "1+1 медіа" стала першою українською медіагрупою, яка розпочала процедуру аудиту на відповідність вимогам міжнародного стандарту з інформаційної безпеки ISO 27001.

Сертифікат покриватиме веб-сайти та веб-майданчики, що входять до "1+1 медіа", а саме: офіційні сайти каналів "1+1", "1+1 International", "2+2", ТЕТ, ПлюсПлюс, Бігуді, сайти новинних порталів TSN.ua, УНІАН, Главред, сайти VOD-платформи 1+1 video і сервісу захисту авторських прав на контент SUDUM.

Отримання сертифікату ISO 27001 передбачає впровадження управління інформаційною безпекою та модернізацію процесів контролю за ризиками в напрямі захисту інформації. Процедура відбуватиметься у декілька етапів і займе від шести місяців.

Бізнес-мета "1+1 медіа" передбачає відповідність гарантіям інформаційної безпеки, тому проходження процедури сертифікації розглядатиметься не тільки як стратегічна основа розвитку, а й означатиме підтвердження гарантії інформаційного захисту незалежним органом, підвищення рівня довіри клієнтів та повний перегляд власних організаційних процесів.

"Стежачи за безпекою контенту, який ми транслюємо нашим глядачам, процес впровадження процедури сертифікації є правильним та потрібним кроком. Переконані, що в близькій перспективі, замовники та клієнти не будуть працювати з несертифікованими компаніями, тому для нас це не менш важливо й з точки зору бізнесу. Уже сьогодні є чимало випадків, коли шахраї намагаються використовувати дані користувачів з метою наживи і одним із останніх таких прикладів є наш випадок, коли "1+1 медіа" стала жертвою незаконного майнінга своїх сайтів. Переконані, що вже в найближчому майбутньому діджитал буде потужним джерелом доходів для компанії, а гарантії інформаційного захисту – це додаткова конкурентна перевага над іншими медіагрупами на цьому шляху", − коментує Анна Ткаченко, директор діджитал напрямку та директор по стратегії і розвитку "1+1 медіа".

Українські компанії, що вже отримали сертифікат інформаційної безпеки ISO 27001: Terrasoft, DATAKOM, UPG, Intetics Inc., Tieto, GlobalLogic та ін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції