Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1 медіа" запустила мобільний додаток для перегляду фільмів та серіалів

Група компаній "1+1 медіа" запустила мобільний додаток для android-пристроїв з фільмами та серіалами VOD-платформи 1+1 video.

Бібліотека відео, до якого програма відкриває доступ, містить понад 20 тис. годин художніх та документальних фільмів, серіалів, розважальних шоу виробництва медіагрупи. Як і у випадку з веб-платформою, у користувачів додатку є можливість перегляду прямих трансляцій 7 телеканалів медіагрупи: 1+1 international, "1+1", "2+2", "ТЕТ", "ПЛЮСПЛЮС", "Бігуді", "УНІАН ТБ", а також 5 партнерів-мовників, серед яких ZIK, "UA: Перший", "Громадське ТБ", "24 канал" та "8 канал".

Крім того, користувачі послуги "Відео на ходу" мобільного оператора "Київстар", отримають вільний доступ до додатку 1+1 video.

1+1 video_1

"Ми бачимо зростання споживання контенту на мобільних пристроях, тому хочемо розвивати монетизацію цього типу платформ. Поки що ми працюємо за рекламною моделлю, але найближчим часом запустимо платну підписку. Для нас важливо надати нашим глядачам вибір та зручний формат плати за контент. Таким чином в майбутньому у цього продукту буде дві моделі монетизації - рекламна та платна підписка. Якщо наші розрахунки спрацюють, то в наступному році випустимо версію для смартфонів з IOS", – зазначає Анна Ткаченко, директор діджитал-напряму "1+1 медіа".

У додатку передбачено декілька режимів роботи, завдяки яким дивитися відео на екранах смартфонів буде зручно як при тьмяному освітленні, так і в сонячну погоду на вулиці. У найближчих планах з розвитку продукту – додати особистий кабінет користувача та можливість формування улюблених добірок відео.

Завантажити додаток 1+1 video можна в онлайн-магазині Google play.

1+1 video_2

Залиште свій коментар

Вибір редакції