12 жовтня Земля зустрінеться з астероїдом

Відносно невеликий астероїд під назвою 2010 TD54 пройде 12 жовтня на невеликій, за космічними мірками, відстані від 52 до 64 тисяч кілометрів від Землі.

12 жовтня, у вівторок, наша планета зустрінеться з астероїдом. Як повідомляє Центр вивчення малих планет Міжнародного астрономічного союзу, відносно невеликий астероїд під назвою 2010 TD54 пройде 12 жовтня на невеликій, за космічними мірками, відстані від 52 до 64 тисяч кілометрів від Землі в 11 годин 14 хвилин за Гринвічем.

На думку астрономів, розмір астероїда 2010 TD54 становить не більше 10-15 метрів в діаметрі. Серйозної небезпеки Землі це небесне тіло не представляє.

Нагадаємо, в кінці вересня телескоп Pan-STARRS PS1, призначений для пошуку і спостереження за потенційно небезпечними астероїдами, знайшов перший об'єкт, який може загрожувати Землі.

Телескоп зафіксував астероїд 2010 ST3 16 вересня. У той момент він був приблизно за 32 мільйони кілометрів від Землі. Діаметр астероїда оцінюється приблизно у 45 метрів.

До потенційно небезпечних об'єктів астрономи зазвичай відносять астероїди і комети діаметром не менше 150 метрів, які наближаються до Землі ближче, ніж на 0,05 астрономічної одиниці, приблизно 7,4 мільйона кілометрів.

Читайте також:

Астрономи виявили дуже небезпечний для Землі астероїд

Науковці визначили дату зіткнення астероїда з Землею

Японський зонд доставив на Землю зразки, здобуті з астероїду

Повз Землю пронісся астероїд: він виявився удвічі більшим, ніж вважали астрономи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: