150 тисяч користувачів Gmail втратили доступ до пошти

Користувачі Gmail втратили всі поштові повідомлення, а також список контактів електронної пошти, папок і персональних налаштувань поштової скриньки.

У ніч з 27 на 28 лютого стався збій з доступом до поштового сервісу Google Mail.

За даними офіційного сайту Google, більше 150 тисяч користувачів втратили доступ до поштового сервісу.

Деяка частина користувачів Gmail втратила всі поштові повідомлення, а також список контактів електронної пошти, папок і персональних налаштувань поштової скриньки. При цьому користувачі продовжували отримувати нові листи.

Спочатку Google повідомив, що неполадки могли торкнутися 0,29% власників користувачів Gmail.

Згодом виявилося, що некоректно Gmail працює менше, ніж у 0,08% користувачів. Щомісяця поштою Google користуються 193,3 мільйона користувачів.

Вперше Google повідомив, що поштовий сервіс працює з перебоями, о 23.20 за київським часом 27 лютого. У Google не повідомили офіційної причини неполадок у сервісі, а також не уточнили, коли саме буде відновлено повний доступ до сервісу.

Нагадаємо, в квітні минулого року користувачі поштового сервісу Google Gmail стали жертвами зловмисників, що використовують акаунти для розсилки спам-повідомлень. Хакери зламали як діючі поштові адреси, так і ті, якими власники давно перестали користуватися.

Читайте також:

Google перевів користувачів Gmail на захищене з'єднання

На серверах Skype стався глобальний збій

Хакери замаскували троянський вірус під "Камасутру"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: