25-річний американець півтора року носив штучне серце у рюкзаку

Чоловік встановив своєрідний рекорд, проживши так довго в очікуванні трансплантації.

Життя з серцем на спині. 25-річний американець встановив рекорд - в очікуванні трансплантації він півтора року носив штучне серце у рюкзаку і жив повноцінним життям, йдеться в ТСН.16.45.

Його серце перестало битися півтора року тому. Врятувати Стена могла хіба що трансплантація, але донорського серця не було.

Його серце замінили на штучне. Зазвичай після такої операції пацієнти прикуті до лікарняного ліжка і кількасоткілограмового апарата. Утім, науковці з Мічиганського університету запропонували Стену випробувати унікальну технологію.

Супутником Стена був рюкзак. Важить він шість кілограмів і допомагає штучному серцю перекачувати кров.

"Ставимо у рюкзак, застібаємо, також тут є вентиляція, тож, якщо прилад нагріється, повітря зможе його охолодити", - показує Стен.

Рекордні півтора року очікування американець жив на повну. На його фото видно, як він навіть намагається грати у баскетбол. Врешті-решт, для хлопця знайшли донорський орган і він зміг зняти свій рюкзак.

"Я отримав донорське серце два тижні тому і зараз відчуваю, що зміг би бігати. Я хочу подякувати своєму донору, і хотів би зустрітися з його родиною, звісно, якщо вона була би не проти", - каже чоловік.

Невтішний діагноз - невиліковна хвороба серця був не лише у Стена, а й у його брата. Але дивотехнологією він користувався недовго йому швидко знайшли донора. Американські лікарі кажуть, їхній винахід дає тисячам пацієнтів найцінніше - час, аби дочекатися на нове серце поза лікарняним ліжком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: