3D-камеру оснастили 3D-екраном

Компанія Hammacher Schlemmer стверджує, що оснащена 3D-екраном камера стане першою "справжньою" 3D-камерою.

Hammacher Schlemmer 3D-камера_1
Hammacher Schlemmer 3D-камера
Компанія Hammacher Schlemmer оснастила 3D-камеру 3D-екраном.

За словами виробника, ця камера стане першою "справжньою" 3D-камерою.

Вона оснащується тримегапіксельною матрицею, що дозволяє знімати відеоролики з роздільною здатністю 640 на 480 пікселів.

Камера має 3D-екран з діагоналлю 3,25 дюйма, який зможе показувати стереозображення без необхідності використовувати спеціальні окуляри.

Тривимірний ефект буде створюватися за рахунок використання двох об'єктивів, які одночасно знімають зображення під різним кутом і створюють "глибину" картинки.

Записані зображення будуть передаватися на загальну матрицю. Камера також зможе знімати тривимірні і звичайні фотографії і 2D-відеоролики.

У комплекті з камерою буде поставлятися медіаплеєр з екраном з діагоналлю 7 дюймів, який також зможе відтворювати 3D-відеоролики без використання стереоокулярів.

Передавати контент з камери на плеєр можна буде за допомогою карти пам'яті формату microSD. При цьому плеєр оснащується вбудованими динаміками і роз'ємом для навушників.

Пристрій вже надійшов у продаж у США за ціною 600 доларів. У той же час на червневій виставці Computex була представлена бюджетна 3D-камера Aiptek i2, оснащена двома п'ятимегапіксельними матрицями, що підтримують відео високої чіткості. i2 не володіє ані 3D-екраном, ні якими-небудь пристроями оптичного управління, на зразок "зума", проте буде продаватися за ціною близько 200 доларів.

Читайте також:

Випущено камеру, яка фіксує всі події в житті людини 24 години на добу

Японці розробили фотоапарат розміром з канцелярську гумку

Sony представила супершвидку 3D-камеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: