3D-окуляри для "доповненої реальності" з'являться в липні

У нових 3D-окулярах можна відчути себе в "іншому світі". Правда, щоб придбати ці окуляри, треба 999 доларів.

На першій конференції розробників і виробників рішень в області "доповненої реальності" (augmented reality, AR), яка проходить в США були представлені робочі прототипи мультимедіа-виробів для масового ринку. Серед них виявилися 3D-окуляри зі шоломом від компанії Vuzix, що вже працює на цьому ринку - в її продуктовому портфоліо є модель Wrap 920, вартістю 350 доларів.

Тепер компанія з середини липня цього року почне продавати покращений варіант цього аксесуара, що підтримує 3D-зображення. При їхньому носінні у користувача виникає відчуття знаходження в дещо іншому світі, де певні об'єкти реальності замінені тим, що транслюється програмою на окуляри, та в шолом. Коштуватиме такий аксесуар буде близько 999 доларів.

Крім цієї новинки на конференції були показані і інші рішення в області "доповненої реальності". Основна ідея, яку відстоювали їхні розробники, полягає в тому, що такі розробки повинні вже виходити на масовий ринок, чому, природно, має передувати здешевлення обладнання.

Ще одна інноваційна розробка на базі "доповненої реальності" має на увазі створення додатків для смартфонів iPhone, з допомогою яких користувачі зможуть малювати графіті, а також, в майбутньому, ігор на зразок тамогочі з віртуальними домашніми тваринами.

Нагадаємо, що зростання рішень на базі AR почалося з 1990-х років, досягнувши свого піку в 2009 році і залишається там до цього часу.

Читайте також:

NEC випустить комп'ютер-моноблок з 3D-екраном

Disney випускає першу тривимірну гру

Опубліковано новий список найпотужніших суперкомп'ютерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: