83% користувачів cоцмережі Google + неактивні

Абсолютна більшість користувачів нової соціальної мережі від Google не користуються нею або заходять не частіше ніж раз на тиждень.

83% користувачів нової соцмережі Google + є неактивними, а 50% зареєстрованих в Google + користувачів заходять туди не частіше одного разу на тиждень.

Звичайно, у кожної соціальної мережі знайдеться величезна кількість неактивних користувачів, але навряд чи цей показник у цих сервісів сягає хоча б 50%.

Тим не менш, динаміка реєстрації нових користувачів в Google + набагато стрімкіше, ніж була у 750-мільйонній Facebook в період її становлення. Соціальній мережі, створеної Марком Цукербергом, знадобилося більше трьох років, щоб залучити 20 мільйонів користувачів.

Показники дуже хороші, оскільки в нову соцмережа Google можна потрапити поки тільки за запрошеннями від уже діючого члена соцмережі. До того ж інтернет-гігант ще не починав просуванням соцмережі серед своєї основної аудиторії, яка оцінюється в 1 млрд на місяць.

Нагадаємо, що соціальна мережа Google + відкрилася 28 червня цього року. За підрахунком IDC, зараз соцмережа від Google налічує більше 25 млн користувачів. Основна відмінність запущеної 28 червня Google + від більшості сучасних соцмереж полягає в іншому принципі спілкування.

Читайте також:

Google запустив власну соціальну мережу з відеочатом

Google заробив на власній соцмережі 20 мільярдів доларів

У соціальній мережі Google+ з'явилися ігри

Прибутки Google за три місяці виросли майже на 40%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: