Alawar продаватиме ігри через EX.UA

Вперше в Україні на файлообміннику можна буде купити казуальні ігри "Весела ферма", "Скарби Монтесуми" та "Масяня".

Великий видавець і дистриб'ютор казуальних ігор - Alawar Entertainment - буде використовувати файлообмінну мережу Ex.ua, як торговельний майданчик.

Про це розповів представник Alawar Entertainment в Україну Тимофій Мацкевич.

Співпраця Ex.ua і Alawar – рідкісний приклад, партнерських відносин між правовласником і файлообмінною мережею, сама концепція якої із самого початку передбачає безкоштовний доступ до контенту.

В Україні таких прецедентів не було, запевнив представник Ex.ua Юрій Пісковий. Раніше Alawar співпрацював в Україну з інформаційно-розважальними порталами, зокрема з Uaportal.com, Games.online.ua, Games.bigmir.net, games.i.ua, games.tochka.net і games.most.ua.

"Ми плануємо, що наш проект на Ex.ua запуститься до листопада 2010 року. Для того, щоб показати користувачам, які звикли до безкоштовного контенту, наш доброзичливий настрій, ми роздамо безкоштовно порядку 100 тис. ігор. Після цього ігри будуть доступні за стандартною ціною в 50 грн", - розповів Мацкевич.

Спеціально для цього проекту, на Ex.ua буде запущений розділ, який міститиме тільки ігри Alawar.

Ігрова колекція Alawar Entertainment налічує більше 200 власних проектів для PC, в числі яких серії "Весела ферма", "Скарби Монтесуми", "Масяня" і онлайн гра "Суперферма". Всього у Alawar 500 казуальних ігор. Обсяг українського ринку казуальних ігор Мацкевич оцінив в 3-4,5 млн дол.

Читайте також:

Додатки Facebook вкрали персональні дані мільйонів користувачів

Panasonic представила портативний пристрій для онлайн ігор

Одеські вчені створили Інтернет майбутнього

Verdana визнали найбезпечнішим "комп’ютерним" шрифтом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: