Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Альона Дегрік-Шевцова розповіла про найбільш корисні опції фінансових додатків

Альона Дегрік-Шевцова розповіла про найбільш корисні опції фінансових додатків

Мобільні додатки зараз переживають свій розквіт — з їх допомогою можна робити все, що завгодно, від виклику таксі, замовлення їжі до переказу коштів.

Фінансових — безліч, у кожного свій набір функцій і можливостей. І кожній компанії-розробнику важливо зайняти свою нішу і створити ідеальний інструмент, який виконує своє завдання швидко, просто і зрозуміло. Глава фінансової компанії "Леогеймінг Пей" Альона Дегрік Шевцова розповіла про must-have функції такої програми.

"Головних вимог до функціонала дві. Це p2p-перекази і можливість оплати за допомогою балансу мобільного телефону. Якщо перше дозволяє користувачеві швидко і вигідно здійснювати управління фінансами на різних картах, то "мобільні гроші" дають необхідну альтернативу. Яку фінзадачу клієнта ви вирішуєте через апплікейшен - це ваша справа, але платіжні методи в ньому повинні бути актуальні", — розповіла Альона Шевцова.

І не варто забувати про наявність оплати всіх інших рахунків сучасної людини — комунальних послуг, інтернету, онлайн-ігор тощо, підкреслює Дегрік Альона ("Леогеймінг Пей").

"Потім розробник повинен задуматися про комфорт користувача. Потрібно зробити якісні, інформативні push-повідомлення — завдяки ним легко налагодити зв'язок додатку з клієнтом. Сповіщення повинні бути лаконічними і ненав'язливими, перенасичений текст, по-перше, не влізе в рядок, а по-друге, буде дратувати. Тільки конкретика і користь", — каже Альона Дегрік Шевцова.

Крім того, потрібно враховувати, що аудиторія продукту — це не опосередкована людина з мінімумом потреб, а представники різних верств населення з різним доходом (і способами його отримання).

"Велика частина залучених користувачів — фрілансери, і нам не можна забувати про їхні потреби. Тому функція виставлення і оплати інвойсів не буде зайвою. З її допомогою замовник або сам вільний працівник зможе сформувати інвойс, за яким пройдуть гроші. І фрілансери ситі, і замовники не обтяжені зайвим походом до банку", — підсумувала керівник фінкомпанії "Леогеймінг Пей" Альона Дегрік Шевцова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції