AMD представила найшвидшу ігрову 3D-відеокарту в світі

Модель побудована на двох чіпах Cayman, налічує 3072 потокових процесора і 192 текстурних блоки.

 Компанія AMD представила новий флагманський графічний прискорювач, призначений для ігрових настільних систем. Розробники назвали Radeon HD 6990 (Antilles) найшвидшою відеокартою в світі.

Модель побудована на двох чіпах Cayman, налічує 3072 потокових процесора і 192 текстурних блоки.

Як повідомляється, придбати графічний прискорювач Radeon HD 6990 можна буде за орієнтовною ціною в 699 доларів. Між тим, європейські Інтернет-магазини оцінили AMD Radeon HD 6990 дорожче не тільки 700 доларів, але і 700 євро.

На голландському сайті компанії AMD за карту просять 715 євро з податками, на італійському- 742,68 євро з податками (без податків, відповідно, 600,84 і 671,49 євро). В обох випадках мова йде про відеокарту ASUS, і, судячи з фото і характеристик, цей 3D-прискорювач нічим не відрізняється від еталонного.

Заявлена швидкодія AMD Radeon HD 6990 досягає 5,1 терафлопса (трильйона операцій з плаваючою комою в секунду). Сумарний обсяг пам'яті GDDR5 становить 4 Гб. Продуктивність на операціях з подвійною точністю - до 1,27 терафлопса.

Тактова частота ядра чіпів дорівнює 830 МГц, частота пам'яті становить 5 тис. МГц. При необхідності можна буде активувати допоміжну версію BIOS, яка встановлює частоту ядра чіпів на 880 МГц.

Відеокарта підтримує програмні інтерфейси DirectX 11 і OpenGL 4.1, технології AMD Eyefinity, CrossFireX і інноваційну систему управління живленням PowerTune. Для підключення пристроїв відображення інформації передбачені чотири виходи Mini DisplayPort і один роз'єм DVI.

Читайте також:

Apple представила нове покоління ноутбуків MacBook Pro

У Китаї запущений найпотужніший суперкомп'ютер

Запущено перший суперкомп'ютер без жодного жорсткого диска

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: