Американці створили лабораторію віртуальної реальності

У системі комп'ютерні аватари учасників процесу рухаються у віртуальному просторі синхронно зі своїми живими прототипами, піднімаючи, перекладаючи і навіть видозмінюючи віртуальні предмети так, ніби вони є реальними.

У США створили нову систему CHIL від компанії Lockheed Martin, яка дозволяє зануритися у віртуальну реальність.

Система є цілою лабораторією віртуальної реальності CHIL - Collaborative Human Immersive Laboratory. Кожен працівник у ній надягає спеціальні окуляри, рукавички і масив сенсорів по всьому тілу. Комп'ютерні аватари учасників процесу рухаються у віртуальному просторі синхронно зі своїми живими прототипами, піднімаючи, перекладаючи і навіть видозмінюючи віртуальні предмети так, ніби вони є реальними.

"Сьогодні, коли цифрові технології проникли в усі галузі професійної діяльності людини, практично ніхто вже не креслить, не малює і не пише від руки. Комп'ютерні контролери та програмні інтерфейси дають змогу управляти творчим процесом максимально просто й інтуїтивно зрозуміло, тому було створено CHIL", - розповіли творці системи.

За їх словами, це може виявитися корисним при проектуванні складних дорогих механізмів. Але лише тоді, коли цей механізм коштує ще дорожче, ніж сама система CHIL.

Читайте також:

Microsoft попередила про критичну уразливість Internet Explorer

NASA вдалося зробити знімок найдавнішої галактики Всесвіту

У Швеції створено черевики для підключення до соцмереж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: