Американець створив безшумний та майже невидимий мотоцикл

Американець вирішив "вдосконалити" мотоцикл, прибравши з нього "все зайве": вийшов майже невидимий і незручний транспортний засіб.

Американський дизайнер переглянув саму суть мотоцикла, позбавивши той майже всіх звичних атрибутів. У результаті вийшов незручний апарат, якого зовсім не чути і майже не видно.

Джої Рутер заявляє: "Я проігнорував зовнішню і внутрішню красу байка, відмовився від усього, що робить мотоцикл великим. Назва проекту говорить сама за себе: Moto Undone - "незроблений байк"".

"Це - транспортний засіб у чистому вигляді, що за мотоциклетними мірками не дуже позитивно, - пояснює Рутер. - Так, від байка тут мало що залишилось. Власне мотоцикл практично зник, а вершник - це все, що ви бачите. Здається, ніби він просто тихо плаває вулицями".

За інформацією Сore77, безшумності дизайнер домігся, вмонтувавши електромотор потужністю в кіловат. Джої каже, що однієї зарядки йому вистачає на 145 кілометрів або 3 години поїздки. Правда, ніхто не дозволить йому виїхати на дороги загального користування в такому вигляді. Утім, шанс побачити "незроблений байк " своїми очима в аудиторії є. З 21 вересня по 9 жовтня апарат буде демонструватися в арт-музеї GRAM.

Варто зазначити, що Рутер встиг прославитись на весь світ до створення "невидимого мотоцикла". Широку популярність йому приніс проект Front-Runner і Inner City Bikes - переосмислений надпростий велосипед.

Читайте також:

Британець створив мотоцикл, розрахований на 25 осіб

Встановлено новий рекорд швидкості на мотоциклі - 502 км/год (відео)

Австралієць створив перший в світі літаючий мотоцикл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: