Американець знайшов на Марсі інопланетну базу за допомогою Google

Чоловік, розглядаючи карту Марса через сервіс Google Mars, розгледів в розпливчастій плямі "житлові приміщення" з червоними і синіми смужками.

Американський "кабінетний астронавт", який досліджує зірки і планети, не виходячи з дому, знайшов на поверхні Марса, як він стверджує, "об'єкт штучного походження".

Девід Мартінес, розглядаючи карту Марса через сервіс Google Mars, розгледів в розпливчастій плямі "житлові приміщення" з червоними і синіми смужками і поспішив оголосити про це всьому світу, змонтувавши відеоролик про своє відкриття.

Незвичне ж око здатне помітити на поверхні Червоної планети лише білясту розмиту пляму.

Мартінес назвав точні марсіанські координати цього місця: 49 градусів, 19 хвилин і 73 секунди північної широти і 29 градусів, 33 хвилини і 53 секунди західної довготи, щоб будь-який бажаючий міг сам переконатися в наявності загадкового об'єкта.

"Я називаю об'єкт "Біостанція Альфа", оскільки припускаю, що там хтось живе або жив", - пояснює Мартінес знятий ним відеосюжет.

"Об'єкт досить незвичний, оскільки в довжину він перевищує 210 м, його ширина - близько 45 м, і виглядає він як циліндр або кілька циліндрів. Це може бути електростанція, сховище біологічної продукції або розфарбований гараж ... сподіваюся, що там не зброя!" - продовжує він.

"Хто б його там не встановив - я впевнений, це було зроблено з якоюсь метою. Може бути, це станція для привалу стомлених дорогою космічних мандрівників. А може, її побудувало NASA, але от не знаю, чи визнають вони це. Але сумніваюся, що це NASA, навряд чи вони самі знають про це ", - ділиться міркуваннями Мартінес.

Ролик Мартінеса ні NASA, ні Google його поки не коментують. Але окремі експерти вже пояснюють першовідкривачеві, що він знайшов на Марсі зовсім не чиюсь таємну базу.

Спеціаліст з інопланетної геології з Університету Арізони Альфред Маків впевнений, що "загадковий об'єкт" - це всього лише ефект, викликаний космічним випромінюванням.

Ці промені, що випускаються Сонцем та іншими зірками, не доходять до Землі, оскільки їх затримує магнітосфера нашої планети.

"Але на зображеннях, зроблених в космосі за межами нашої магнітосфери, наприклад, виконаних орбітальними телескопами, дуже часто можна побачити відблиски від цих променів - як на інфрачервоних кадрах, так і на звичайних оптичних знімках", - пояснив фахівець.

Читайте також:

В Іспанії розпочалася підготовка до польоту на Марс (відео)

На Марсі знайшли гігантське рукотворне зображення Сатани

Астрономи побачили, як на Марсі виглядає захід Сонця (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: