Американець навчив iPod керувати автомобілем

Автомайстер підключив свій Pontiac до плеєра iPod touch: тепер він може керувати автомобілем на відстані.

Автомеханік зі США Дейв Фіппс зміг підключити свій автомобіль Pontiac GTO 1969 року до плеєра iPod touch, і тепер використовує останній як пульт дистанційного управління машиною.

Фіппс має великий досвід нестандартного тюнінга автомобілів, а цей кабріолет він придбав усього за 400 доларів і повністю оновив його. Він замінив у ньому всю електропроводку і підключив бездротовим способом до свого iPod.

За допомогою плеєра Фіппс може заводити двигун, відкривати двері, піднімати і опускати дах і навіть вмикати прискорення.

Спочатку майстер використав з'єднання Bluetooth, проте зараз зв'язок між машиною та iPod забезпечується за допомогою маршрутизатора Linksys, який транслює Wi-Fi-сигнал, і адаптера RedEye. За словами фахівців, проект реалізований на стандартних платах і схемах, що дозволяє тиражувати його і на інших авто.

У майбутньому Фіппс планує створити систему управління електронним уприскуванням палива, яка контролюватиметься через USB-пристрій, і вмонтувати дисплей у лобове скло автомобіля.

Читайте також:

General Motors пересадить автомобілістів на самокат зі штучним розумом

McLaren випустив "болід F1 для звичайних доріг"

Незрячі люди зможуть керувати автомобілем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: