Знайдено безвідмовний спосіб "відключення" реклами в Gmail

Слова suicide (самогубство), death (смерть), murder (вбивство) вимикають рекламу в пошті автоматично. Щоправда, в російському варіанті це не діє.

Джо Маккей відключив рекламу в Gmail
Маккей відключив рекламу в Gmail за допомогою вбивства
Американець Джо Маккей придумав абсолютно легальний спосіб "відключення" реклами в Gmail, перетворивши цей поштовий сервіс на достовірно безкоштовний. Принаймні, для себе.

Суть його "знахідки" до смішного проста. Причому, як це не парадоксально, про неї повідомляє сам Google в описі свого сервісу. Згідно ньому, контекстна реклама не показується, якщо текст листу торкається катастроф та інших бід, а також, якщо зміст здається системі сумнівним.

Так, зокрема, в російськомовному описі сервісу сказано, що Gmail уникає "реклами недоречного характеру, відображаючи тільки ту рекламу, яку можна охарактеризувати як "придатну для сімейного перегляду".

Напевно, документацію до сервісу читав багато хто. Але далеко не всі мають схильність креативно "переварювати" прочитане. Маккей, судячи з усього, цією схильністю володіє. Бо не полінувався, і методом "наукового тику" встановив, що система пізнає як "катастрофічні" і не " придатні для сімейного перегляду " такі слова в тексті, як, наприклад, suicide (самогубство), death (смерть), murder (вбивство) або 9/11 (дата "падіння" хмарочосів в Нью-Йорку).

Маккей ухитрився підрахувати, з якою періодичністю треба використовувати в тексті ці слова, щоб реклама "відключилась". Згідно його емпіричному методу, для зникнення реклами в листі потрібне одне "катастрофічне" слово серед кожних 167 звичайних слів. Тобто, якщо обмінюватися короткими повідомленнями, то буде цілком достатньо одного слова.

Але і це ще не все. За словами Маккея, даний спосіб працює ще і в тому випадку, якщо в тексті листу є слова з розряду тих, "які заборонені до вживання на телебаченні". Ті самі, що звичайно заглушуються сигналом "пі-іп".

Правда, наголошується в повідомленні, за деякими даними, в російськомовному Gmail даний спосіб не працює. Так це чи ні – кожен може перевірити самостійно.
І, наприкінці, Маккей дав інструкцію, як бути в ситуації, якщо використовування "катастрофічних" або нецензурних слів неприйнятно не тільки для поштової системи Google, але і для адресата. І це теж дуже просто. Треба лише зробити колір тексту слів, що додаються, відповідним кольору фону. І одержувач листа їх не знайде. Якщо, звичайно, не стане їх шукати спеціально.

Читайте також:

Gmail дозволив повертати відправлений лист назад

В Росії спецслужбам дозволили читати листи громадян

Google представив новий режим спілкування в інтернеті

Україна відіслала послання інопланетянам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: