Американська корпорація створить новітню систему радіоелектронного придушення

США готують нову систему радіоелектронного придушення.

Американська корпорація Northrop Grumman візьме участь у тендері на розробку і постачання системи радіоелектронного придушення нового покоління (Next Generation Jammer, NGJ) для ВМС США. Представники компанії вже оформили відповідну заявку.

В першому кварталі 2010 року ВМС США планують вибрати до чотирьох компаній, які займуться створенням концепції нової системи. У 2011 році два з них отримають контракти на розробку демонстраційних версій NGJ. У четвертому кварталі 2012 року ВМС США підпише угоду на створення і виробництво нової системи з тією компанією, чия розробка виявиться найбільш досконалою.

За оцінками Northrop Grumman, переможець у конкурсі може отримати "сотні мільйонів доларів" на розробку. У компанії відзначають, що їхня система NGJ замінить ALQ-99, яку в даний час встановлюють на літаки EA-18G Growler. При цьому наголошується, що ALQ-99 все ще є ефективним засобом радіоелектронної боротьби.

Випробування літаків EA-18G Growler, що тривали кілька місяців, завершилися в листопаді минулого року. Після цього ВМС США почали етап оцінки бойових можливостей нових машин. Повідомлялося, що літаки EA-18G Growler, які позиціонуються як заміна EA-6B Prowler, надійдуть на озброєння вже в 2009 році. Всього до 2013 року планувалося укомплектувати війська 88-ма такими літаками.

Читайте також:

Росія створює космічний корабель на ядерному двигуні

РФ знову звинуватила Україну в поставках зброї до Грузії

У Франції зіткнулися два туристичних літаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: