Американські лікарі укомплектували кардіостимулятор модулем Wi-Fi

Передавач працює на частоті близько 400 МГц, що не повинно заважати роботі інших радіоприладів.

У США вперше імплантовано електрокардіостимулятор з модулем Wi-Fi. Стимулятор передає всі необхідні дані про стан серця на встановлений в квартирі пристрій, звідки ті по інтернету потрапляють на комп'ютер лікаря.

Така система не тільки серйозно спрощує процедуру перевірки стану здоров'я, але також і дозволяє вжити термінових заходів у випадку, якщо стимулятор серця раптом вийде з ладу.

При необхідності доктор буде піднятий з ліжка хоч в дві години ночі, при цьому пацієнт зможе спокійно собі лежать без свідомості, замість того щоб бігти до телефону.

Передавач працює на частоті близько 400 МГц, що не повинно заважати роботі інших радіоприладів. Сервер і домашня система моніторингу обмінюються всій суттєвою інформацією принаймні раз на добу; про екстремальну ситуацію "донесення до центру" надходить негайно.

Керол Касьянскі – перша американка, якій імплантовано подібний пристрій, зі своїх 61 років останні 20 років ходить із кардіостимулятором. Вона запевняє, що тепер відчуває себе в повній безпеці.

Раніше, каже пацієнтка, коли виникала проблема зі старим стимулятором, "ніхто не знав, що це була за проблема, жоден тест не показував, що це була за проблема, поки я не втратила свідомість".

Її лікуючий лікар впевнений, що у пристроїв такого типу велике майбутнє. Якщо вони отримають розповсюдження, у лікарів з'явиться більше часу на те, щоб займатися власне хворими, замість того, щоб проводити рутинні обстеження.

"У майбутньому такі стимулятори можуть бути встановлені не тільки у людей зі слабким серцебиттям. Ми зможемо слідкувати за кров'яним тиском, вимірювати рівень глюкози, стежити за серцевою недостатністю", - говорить він.

Читайте також:

Forbes склав рейтинг найкорисніших продуктів харчування

Людський мозок починає старіти в 27 років

Біонічне око допомогло сліпому знову побачити світло

Людська мова залежить не від генів, а від культури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: