Американські вчені розкодували один з механізмів людської пам'яті

За останніми прогнозами, до 2050 року від різних форм недоумства на планеті будуть страждати 115 млн людей.

Вчені з університету в каліфорнійській Санта-Барабарі стверджують, що їм вдалося зрозуміти, яким чином ведуть себе молекули, що знаходяться в синапсі (область дотику нервових клітин однієї з одною або з тканинами, що містять нервові клітини), і як ця їхня поведінка призводить до "цементування "пам'яті.

Це дослідження може призвести до появи нових методів лікування таких захворювань як хвороба Альцгеймера, повідомляє британська мовна корпорація BBC.

За останніми прогнозами, наголошується в повідомленні, до 2050 року від різних форм недоумства на планеті будуть страждати 115 млн людей.

Все більше фахівців вважають, що погіршення стану синапсу є однією з особливостей Альцгеймера: це захворювання призводить до того, що спочатку страждає коротка пам'ять - і лише потім негативні наслідки зачіпають і довготривалу.

Сильний синапс необхідний для закріплення спогадів, а цей процес передбачає вироблення організмом нових білків. Але яким чином організм контролює цей процес, поки не ясно.

У ході експериментів з щурами, які проводилися в Санта-Барбарі, з'ясувалося: білки, необхідні для цементування пам'яті, виробляються лише тоді, коли "ввімкнено" РНК (рибонуклеїнова кислота; збори молекул, що передають генетичні повідомлення від ядра до інших складових клітини).

Фахівці сподіваються, що ці дослідження приведуть до появи нових методів лікування хвороб мозку.

Читайте також:

Німецькі вчені розробили спрей для покращення пам'яті

Чоловікам, які зберегли симетрію обличчя, не загрожують психічні розлади

Нерегулярний сон веде до втрати пам'яті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: