Вчені за допомогою Google вирахували сексуальні фантазії людей

В США вчені провели дослідження за допомогою інтернету і вивчили основні сексуальні пристрасті людей за допомогою пошукових систем.

Американські вчені Огі Огас і Саї Геддем вивчили основні сексуальні пристрасті людей за допомогою інтернет-пошуку. Таким чином вони з'ясували, які саме частини тіла чоловіка вважають найбільш привабливими і яке порно любить дивитися прекрасна половина людства.

Вчені переконані, що результати їх досліджень допоможуть психологам ефективніше розбиратися з психологічними проблемами людей, пов'язаними з сексом, так як вони будуть мати перед собою повний спектр стандартних інтересів, природних для будь-якої людини.

Для свого дослідження вчені використовували 1 млрд запитів, пов'язаних з сексом, які вводили в пошук люди по всьому світу. Для цього використовувалася база Dogpile, яка об'єднує результати пошуку по Google, Yahoo! і Bing.

За їхніми словами, 80% пошукових запитів можна структурувати всього в 20 групах за інтересами від "молоді" до "дівчат з групи підтримки". Результати свого дослідження вони опублікували в книзі "Мільярд розпусних думок".

Зокрема, вони з'ясували, що натурали все-таки вважають за краще повних дівчат аніж худих і вважають ступні однією із найбільш еротичних частин жіночого тіла. Разом з тим, виявилося, що чоловіки традиційної сексуальної орієнтації отримують задоволення від перегляду еротичних фотографій, у тому числі тих, на яких зображені літні дами і транссексуали.

У цілому ж, чоловіки однаково оцінюють тіло свого сексуального партнера: чи то натурал або гомосексуал, найбільш еротичними частинами тіла він все одно буде вважати груди, сідниці і на третьому місці ступні.

Якщо порівнювати чоловіків і жінок, то в ході дослідження з'ясувалося, що чоловіки частіше представляють у своїх еротичних фантазіях груповий секс, причому жінкам, як не дивно, у цих мріях відводиться менше місця.

Крім того, вчені стверджують, що жінкам з традиційними сексуальними уподобаннями подобається читати романи і дивитися фільми про відносини геїв, але тільки якщо основний акцент робиться на любовних переживаннях, а не на сексі.

Що стосується порнороликів, яким віддають перевагу користувачі інтернету, то з'ясувалося, що чоловіки-натурали із задоволенням подивляться аматорське порно онлайн, а еротичні ігри в домінування і підпорядкування, швидше, припадуть до смаку жінкам та геям. Крім того, гомосексуали, як виявилося, не проти подивитися відео за участю натуралів.

Експерти вважають, що доступне порно в інтернеті допомагає розкривати справжні сексуальні вподобання людей, які досі залишалися загадкою. Фахівці в області сексології сподіваються, що нове дослідження допоможе їм точніше аналізувати сексуальні потреби людей і краще відрізняти норму від патології.

Втім, знайшлися й противники подібного підходу. Так, відомий психолог Дональд Сімонс розкритикував метод дослідження за допомогою інтернету. Він вважає, що кількість пошукових запитів зовсім не гарантує сексуальну привабливість предмету пошуку, це може бути проста цікавість. "Якщо б існувала порнозірка з трьома грудьми, я готовий посперечатися, що її фото зібрали б мільйони переглядів. Чи говорить це про те, що вона збуджує чоловіків? Не думаю", - заявив він в інтерв'ю The New York Post.

Читайте також:

Вчені дізналися, який секс найкращий

Запах жіночих сліз відбиває у чоловіків сексуальне бажання

Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Названо шість нових афродизіаків для суперсексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: