Американці готують до випуску літаючі мотоцикли

Щось середнє між триколісним мотоциклом та літаком: новий американський проект для "широкого загалу".

Американська компанія Samson Motorworks оголосила про проектування серії незвичайних літальних апаратів, які поєднають в собі трицикли із закритим кузовом і літаки зі складаними крилами. Такі машини компанія називає мультирежимными транспортними засобами.

Хоча про розробку подібних апаратів заявляють досить часто (так, нещодавно пройшли перші випробування літаючого автомобіля під назвою Transition), вони залишаються екзотикою. Щоб зробити новий транспорт популярним і поширеним, інженери Samson Motorworks пропонують перейти на триколісну схему. І конструкція буде простішою, і вага – меншою.

Наразі в розробці компанії дві моделі - Switchblade і Skybike. Обидві фактично закриті двомісні мотоцикли. У першого сидіння будуть встановлені пліч-о-пліч, у другого - тандемом. Їх двигун забезпечуватиме обертання і коліс, і повітряного гвинта при переході в режим літака. Розрахункові швидкості цих апаратів на шосе - 130-145 км/год, а в небі - 210-215 км/год.

Крім того, компанія планує випустити наземного родича цих машин - закритий трицикл AeroBike (причому в двох варіантах - звичайному і бензоелектричному гібридному). Його позбавлять розкладних крил і гвинта, але в іншому (навіть у зовнішності) він повторюватиме Skybike. AeroBike має з'явитися у продажу першим з цієї трійки вже на початку 2010 року.

Цікаво, що свої літаючі трицикли компанія має намір продавати навіть тим, у кого немає ліцензії пілота. Але з обмовкою - льотний режим машини буде заблокований електронікою. Як тільки людина пройде курс навчання в авіашколі і принесе в Samson Motorworks ліцензію пілота, вона отримає спеціальний електронний ключ до свого "байку", який дозволить власнику вперше розкласти на цьому апараті крила і підняти машину в небо.

Читайте також:

Новий французький автомобіль Airpod працює на повітрі

Літаючий автомобіль-трансформер вперше піднявся у повітря

General Motors створив двоколісний автомобіль

Автомобілі Ford підключили до Інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: