Аналітики назвали найпопулярніший мобільний застосунок у світі

Аналітики назвали найпопулярніший мобільний застосунок у світі

Фото: Pexels

Довгі місяці лідерство утримував TikTok.

Аналітична компанія SensorTower опублікувала список найкращих застосунків за кількістю завантажень і прибутку. За даними компанії, неігровим застосунком з найбільшим доходом у листопаді став месенджер WhatsApp. Раніше лідерство утримував TikTok (в Китаї додаток називається Douyin). 

Про це повідомляє TechnoPortal.

Застосунок для обміну повідомленнями WhatsApp було встановлено 58 млн разів тільки в листопаді. Країною з найбільшою кількістю завантажень WhatsApp стала Індія (30%). Друге місце посідає Нігерія з результатом 10%.

TikTok і Douyin отримали понад 123 млн доларів прибутку, що приблизно в 3,7 рази більше, ніж в листопаді минулого року. Близько 85% доходу надходить від китайської версії Douyin. На другому місці ринок США з доходом 8%, а на третьому – Туреччина з доходом 2%. У листопаді додаток завантажили 55 млн разів. Важливо додати, що Індія заборонила використання TikTok.

Facebook посідає третє місце в світі за кількістю завантажень. Zoom вперше випав з п’ятіркі лідерів, опустившись на шосте місце. Четверте і п’яте місця посідають Weather and Radar USA та Instagram відповідно. Для оцінки кількості завантажень застосунків використовуються офіційні дані з App Store та Google Play у всьому світі від 1 до 30 листопада 2020 року.

Нагадаємо, що за допомогою МРТ вчені знайшли причину виникнення мігрені. Спеціалісти дослідили сімейну геміплегічну мігрень другого типу, для якої характерні сильні болі у одній зоні голови, нудота, підвищену чутливість до світла і звуку. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація