Антимонопольники запідозрили Google, Yahoo! і Apple у змові

Компанії підозрюються в укладанні угоди, що забороняє переманювати один у одного ключових співробітників. Раніше між IT-компаниями виникали кадрові конфлікти.

Міністерство юстиції США запідозрило компанії Google, Yahoo!, Apple і Genentech у порушенні антимонопольного законодавства, повідомляє The Washington Post із посиланням на дані, отримані з власних джерел.

Компанії підозрюються в укладанні угоди, що забороняє переманювати один у одного ключових співробітників. Не виключено, що надалі аналогічні розслідування почнуться і відносно інших учасників ринку.

Американські антимонопольники не коментують цю інформацію. Представники Google, Yahoo!, Apple і Genentech також відмовляються від коментарів.

Раніше між IT-компаниями неодноразово виникали кадрові конфлікти. Наприклад, в кінці 2008 року Apple запросила зайняти пост старшого віце-президента Марка Папермастера (Mark Papermaster), який раніше був віце-президентом IBM. Представники IBM назвали перехід Папермастера в Apple незаконним, подавши відповідний позов. Конфлікт був врегульований декілька місяців пізніше.

Читайте також:

Стартувала українська версія Google News

Google запустив новий пошуковик

Microsoft запускає власну пошукову систему

Google створив алгоритм звільнення працівників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: