Антивірус від Microsoft з'явиться через кілька тижнів

Антивірусна програма Microsoft Security Essentials забезпечує базовий рівень захисту для користувачів операційних систем Windows 7, Vista та XP.

Корпорація Microsoft протягом найближчих тижнів випустить фінальну версію безкоштовної антивірусної програми Microsoft Security Essentials. Про це вона повідомила в листі, надісланому бета-тестерам, пише Cnet News.

Про те, що Microsoft створить безкоштовну антивірусну програму, стало відомо в листопаді 2008 року, коли корпорація оголосила про відмову від платного антивіруса Windows Live OneCare на користь безкоштовного рішення під кодовою назвою Morro.

У червні нинішнього року Microsoft запропонувала користувачам взяти участь в бета-тестуванні нового продукту. За задумом корпорації, в ньому повинні були взяти участь 75 тисяч осіб. Протягом одного дня з моменту, коли було опубліковано відповідну пропозицію, необхідне число тестерів було набрано.

Антивірусна програма Microsoft Security Essentials забезпечує базовий рівень захисту для користувачів операційних систем Windows 7, Vista та XP. При установці вона відключає вбудоване рішення Windows Defender.

Читайте також:

Microsoft випустить безкоштовний антивірус

Новий троян видає себе за неіснуючий антивірус "Касперського"

"Лабораторія Касперського" занесла в базу 25-мільйонний вірус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: