AOL обрала претендентів на купівлю ICQ

Фонд Digital Sky Technologies, холдинг "Профмедіа" і китайська компанія Tencent візмуть участь у тендері на купівлю ICQ.

Американська корпорація AOL розглядає три пропозиції про купівлю месенджера ICQ - від фонду Digital Sky Technologies, холдингу "Профмедіа" і китайської компанії Tencent, повідомили джерела, близькі до DST і "Профмедіа".

Між потенційними покупцями буде проведений тендер. Його дата поки невідома. В "Профмедіа" запропонували за ICQ приблизно 120 мільйонів доларів, у той час як DST міг запропонувати до 250 мільйонів.

"Профмедіа" належить медіахолдинг Rambler Media, що є російським партнером ICQ. DST, у свою чергу, належить портал Mail.ru, що володіє конкуруючим месенджером Mail.ru@Агент.

Купівля ICQ будь-якою з російських компаній серйозно розширить їх аудиторію, бо в ICQ дуже велика частка рунетчиків. Що стосується Tencent, вона володіє найбільшим в світі месенджером QQ, основна аудиторія якого знаходиться в Китаї. Купівля ICQ дозволила б компанії вийти на світовий ринок.

У лютому видання Trading Markets зараховував до претендентів на купівлю ICQ "Яндекс". Крім того, техноблог TechCrunch в кінці 2009 року писав, що месенджером цікавився Google.

AOL вирішила продати ICQ у 2009 році. У корпорації розглядають месенджер як непрофільний актив, від якого слід позбутися в рамках реструктуризації. Разом з інвестиціями після покупки в 1998 році ICQ обійшлася AOL більш ніж в 400 мільйонів доларів.

Читайте також:

Rambler включився у боротьбу за ICQ

"Яндекс" збирається купити ICQ

ICQ виставили на продаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: