Apple готує нову "версію" планшета iPad

Оновлений iPad стане легшим і тонким, а також буде мати вбудовану веб-камеру і роз'єм miniUSB.

Корпорація Apple планує випустити нову "версію" інтернет-планшета iPad в червні 2011 року. Оновлений пристрій стане легшим і тонким, а також буде мати вбудовану веб-камеру і роз'єм miniUSB.

При цьому діагональ у нового iPad залишиться колишньою - 9,7 дюймів. Збиранням пристрою займеться тайваньська Hon Hai, повідомив аналітик з Goldman Sachs Генрі Кинг.

Він додав, що Apple, якій вдалося продати більше 3 мільйонів iPad за три місяці після релізу в січні 2010 року, ще не визначилася з випуском "зменшеної" моделі планшетника.

Чутки про "молодшого брата" iPad з'явилися минулого тижня. Тоді агентство Bloomberg повідомило, що новий апарат буде оснащений 7-дюймовим сенсорним дисплеєм і надійде в продаж у першому кварталі 2011 року.

При цьому серед головних відмінностей від "старшої" моделі називалася можливість влаштовувати відеоконференції.

Зазначалося, що цей крок спрямований проти конкуруючих пристроїв з меншим розміром дисплея, в тому числі з Galaxy Tab від південнокорейської Samsung і канадської RIM, напередодні представила PlayBook.

За даними Goldman Sachs, у 2010 році на ринку інтернет-планшетів буде продано понад 16 мільйонів пристроїв, і понад 35 мільйонів - у наступному році.

Читайте також:

Провайдер США допустив витік адрес пошти 114 тис. перших власників iPad

Apple почала продавати iPad за межами США

Apple випустить зменшену версію iPad

У США почали продавати планшети iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: