Apple і Broadcom заплатять університету понад мільярд доларів за крадіжку патентів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Претензії університету стосувалися чипів, які виробляла Broadcom.

Компанія Apple має виплатити Каліфорнійському технологічному інституту $837 мільйонів, а Broadcom - $270 мільйонів за крадіжку патентів.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на рішення каліфорнійського суду.

Позов був поданий Каліфорнійським технологічним інститутом (Калтех) у зв'язку з незаконним використанням компаніями патентованих технологій.

Претензії університету стосувалися чипів, які виробляла Broadcom і які потім були використані в пристроях Apple.

У зв'язку з цим в суді Apple наполягала, що в цій справі взагалі повинна виступати як третя сторона, не пов'язана з порушеннями.

Відзначимо, компанія Apple в останні роки регулярно стає об'єктом патентних позовів і отримує за порушення судові штрафи в розмірі сотень мільйонів доларів.

Найбільшим суперечкою у галузі порушень патентів є серія позовів Apple і Qualcomm, через яку в деяких країнах припинялися продажу айфонів.

В результаті сторони прийшли до мирової угоди, в рамках якого Apple погодилася виплатити 4,5 мільярда доларів.

28 січня компанія Apple оприлюднила свій фінансовий звіт за перший квартал 2020 року. Згідно зі звітом, квартальна виручка Apple зросла на 9%, сягнувши найвищого показника в історії цієї компанії - $91,8 млрд.

Чистий прибуток за квартал склав $22,2 млрд, також сягнувши найвищого в історії компанії показника. Компанія прогнозує, що її виручка в другому кварталі 2020 фінансового року складе $63-67 млрд, а операційні витрати - в межах $9,6-9,7 млрд.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції