Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Apple і Google випускають оновлення для відстежування хворих на Covid-19

Apple і Google випускають оновлення для відстежування хворих на Covid-19

Компанії об’єднали зусилля у боротьбі із новим коронавірусом.

Apple і Google хочуть разом випустити API, за допомогою якого фіксуватимуться контакти людей із зараженням  COVID-19.

Про це пише The Verge.

Про співпрацю технологічних компаній стало відомо на початку квітня. У співпраці компанії планують створити систему, яка зможе відстежувати контакти користувачів на основі обміну даними між смартфонами за допомогою Bluetooth Low Energy. 

Смартфони будуть обмінюватися ідентифікаційними ключами, що постійно змінюються, анонімність зберігатиметься. Після дозволу користувача ключі завантажуватимуться у хмару і будуть зберігатися там впродовж двох тижнів. 

Людина, яка підчепила COVID-19 і ввела результати тесту в додаток місцевої організації охорони здоров'я, зможе дозволити системі через API розіслати оповіщення про зараження усім, з ким мала контакт. Інформація про особу та геолокація не передаватимуться. 

Сьогодні Apple випускає бета-версію Xcode 11.5 і третю бета-версію iOS 13.5. Перша включає в себе інструменти розробника для створення додатків для iOS, які включають API, а друга - код, необхідний для запуску майбутніх додатків від органів охорони здоров'я. Google випустив аналогічні поновлення через Google Play Services і Android Developer Studio.

Apple і Google у п’ятницю, 1 травня, випустять зразок коду для розробників, щоб показати, як створювати додатки з використанням даної системи. На другому етапі проєкту сповіщення про ймовірні контакти вбудують безпосередньо в iOS і Android.

Нагадаємо, компанія Google вирішила відкрити безкоштовний доступ до преміального корпоративного сервісу відеоконференцій Google Meet для всіх користувачів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції