Apple оновила свій найменший комп'ютер

Mac mini більше не позиціонується як "найбільш доступний" - оновлена модель з іншою начинкою і корпусом стала на 100 доларів дорожчою.

Корпорація Apple оновила найдоступніший комп'ютер у своїй лінійці. Модель Mac mini отримала продуктивну начинку, алюмінієвий корпус і нові мультимедійні можливості.

Тепер компактний корпус PC виконаний за технологією Unibody (тобто вирізаний з єдиного бруска алюмінію). У порівнянні з попередньою моделлю новий Mac mini "схуд" майже вдвічі: його товщина зменшилася в півтора рази, а кожна зі сторін стала меншою на кілька сантиметрів.

Втім, скромні габарити не завадили інженерам Apple вбудувати у корпус не тільки всі необхідні компоненти, але і блок живлення, який раніше займав цінне місце біля розетки.

Начинка комп'ютера не зазнала особливих змін: як центральний процесор, як і раніше використовуються чіпи Intel попереднього покоління Core 2 Duo з тактовою частотою 2,4 ГГц або 2,66 ГГц, оперативної пам'яті тільки 2 Гб, а ємність жорсткого диска становить 320 Гб або 500Гб. Незначного апгрейду зазнала тільки інтегрована відеокарта. Тепер за обробку графіки в Mac mini відповідає відеоядро Nvidia GeForce 320M, продуктивність якого вдвічі перевищує можливості чіпа Nvidia 9400m, встановленого на попередніх моделях.

Енергоспоживання оновленого компактного комп'ютера було знижено на 25%, завдяки чому в режимі очікування він споживає всього 10 ват.

Не забули в Apple і про мультимедійні можливості. Mac mini нарешті отримав повноцінний роз'єм HDMI, що дозволяє підключити до нього великий телевізор і зовнішню акустику (раніше любителям "яблучної" техніки доводилося купувати для цього дорогі перехідники), а також кард-рідер для карт пам'яті стандарту Secure Digital.

Утім, всі ці приємні для користувача нововведення не змогли не позначитися на ціні пристрою. У США молодша конфігурація Mac mini коштує 699 доларів, тобто є на 100 дорожчою за моделі попереднього покоління. Таким чином, Apple поступово відійшла від концепції "найдоступнішого і найбільш економічного Mac" (саме так на офіційному сайті писали про Mac mini до оновлення), тепер він став ще ближчим до інших "Маків" - продуктивних, але дорогих.

Читайте також:

Apple презентувала новий смартфон iPhone 4

Китайці випустили клон iPad, який перевершив оригінал

Опубліковано рейтинг найбільш надійних ноутбуків

Microsoft представив комп'ютер-"таблетку" нового покоління

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: