Apple почала продавати iPad за межами США

Американська корпорація Apple Inc виклала на полиці своїх азіатських, австралійських і європейських магазинів планшети iPad.

Планшетний комп'ютер Apple iPad виходить у продаж у дев'яти нових країнах. Небувало великий ажіотаж припав на флагманський магазин Apple в Токіо, перед яким в очікуванні відкриття вишикувалася черга завдовжки 800 метрів приблизно з 1,2 тис. покупців.

Як вважають аналітики, продажу iPad на іноземних ринках як мінімум будуть не менше американських.

У США з 3 квітня корпорація продала вже мільйон планшетів, що перевищило найсміливіші прогнози. Попит був таким високим, що компанія була змушена відкласти на місяць початок продажів за межами США.

Вартість моделі з підтримкою Wi-Fi і 16 ГБ вбудованої пам'яті в Японії становить приблизно 537 доларів, в Австралії - 533. Для порівняння, в США вартість цієї ж моделі складає 499 доларів. Сьогодні планшет також надходить в продаж в Італії, Німеччині, Франції, Канаді, Іспанії, Швейцарії та Великобританії.

Нагадаємо, що Apple стала найдорожчою IT-компанією в світі. За капіталізацією вона обійшла Microsoft, - ринкова вартість всіх акцій Apple до кінця торгової сесії 26 травня склала 222 070 000 000 доларів, а Microsoft - 219,18 млрд.

В останні кілька років Apple переорієнтувала свій бізнес з виробництва комп'ютерів на продаж мобільних пристроїв і додатків до них.

Читайте також:

В Україні почали продавати iPad - вдвічі дорожче, ніж у США

Apple випустить зменшену версію iPad

У США почали продавати планшети iPad

Apple за день зібрала 120 тисяч замовлень на iPad

ВідеоApple почала продавати iPad за межами США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: