Apple представила новий iPhone 3G S

Нова модель завантажує програми та сайти утричі швидше, а також має багато нових опцій. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Apple представила новий iPhone 3G S.

Представлена модель успадковує дизайн iPhone 3G, проте, містить абсолютно нову "начинку", яка дозволяє завантажувати програми у 2-3 рази швидше і здійснює рендерінг веб-сайтів зі швидкістю у три рази вище, ніж у попередньої версії.

Крім того iPhone 3GS підтримує стандарт OpenGL ES 2.0. Прийом даних за технологією HSDPA підвищений з 3,6 Мбіт/сек до 7,2 Мбіт/сек.

3GS оснащений трьохмегапіксельною камерою з автофокусом, який володіє кращими світлочутливістю і можливістю збільшення. Можлива також відеозйомка на швидкості 30 кадрів на секунду та звуковий супровід. Зняті матеріали можна пересилати через електронну пошту, MMS, MobileMe і розміщувати прямо на YouTube.

З'явилася нова функція голосового управління, вона включається при утриманні кнопки Home: на екрані з'являються команди "call" (подзвонити) і "dial" (набрати).

Серед інших функцій - електронний компас і апаратна підтримка Nike+, сервісу, який раніше працював тільки з iPod. Nike+ є чіпом, який можна встановити в кросівки і який передаватиме інформацію про пробіжку на iPod, а зараз вже і на iPhone 3GS. Зафіксовані дані можна розміщувати онлайн і планувати сумісні маршрути з друзями.

Крім того, iPhone 3GS може шифрувати дані і здійснювати резервне копіювання iTunes. Новий iPhone одержав потужнішу батарею, заряду якої повинно вистачити на: 9 годин з'єднання Wi-Fi, 10 годин проглядання відео, 30 годин музики, 12 годин розмов в стандарті GSM і 5 годин - в стандарті 3G.

Модель з пам'яттю на 16 ГБ коштуватиме 199 доларів, 32 ГБ-на версія – 299 доларів. Правда, це за умови підписання 2-річного контракту з AT&T, без нього вартість телефону буде на рівні 599 доларів (16 ГБ) і 699 доларів (32 ГБ).

Нові телефони будуть доступні в чорному і білому кольорах. Очікується, що ціна iPhone 3G, 8 ГБ версії, впаде до 99 доларів. Поставки 3GS почнуться з 19 червня, ринки розповсюдження - США, Канада, Франція і Німеччина.

Читайте також:

Австралійським аборигенам роздадуть ноутбуки

Вчені передрекли зіткнення Землі з Марсом чи Венерою

Новий вірус краде гроші у користувачів "ВКонтакті"

Зломщикам сторінки Кіркорова в "Однокласниках" загрожує в'язниця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: