Apple представила новинки: закриття iTunes, надпотужний комп'ютер та відстежувач менструальних циклів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новинки Apple зазвичай надходять в продаж восени.

Американська компанія Apple готує до запуску нову операційну систему MacOS 10.15. У ній уже не буде сервісу iTunes. Також уже найближчим часом має з'явитися надпотужний комп'ютер.

Що буде замість iTunes

Замість iTunes з'являться три нові більш сучасніші додатки - "Подкасти", "Телебачення", "Музика" - Apple Podcasts, Apple TV, Apple Music. Про це повідомляє CNN. Компанія підштовхувала користувачів до своєї служби підписки на Apple Music. Зрештою, Apple може стягувати щомісячну плату, щоб збільшити дохід, а не чекати, поки клієнт придбає кілька пісень.

Розробники обіцяють, що в додатку "Музика" користувачі отримуватимуть персональні рекомендації. А ось у "Телебаченні" буде доступний ексклюзивний контент від Apple, шоу інших виробників, зокрема, Showtime і HBO.

Безпека і соцмережі

Apple презентувала нові заходи в області безпеки, зокрема ефективний спосіб боротьби із відстеженням користувачів з боку соцмережі Facebook. Додатки, яким потрібна інформація про місцезнаходження користувача, щоразу запитуватимуть доступ до неї, а визначати локацію за маркерами на кшталт WiFi або Bluetooth-сигналів більше не зможуть. Про це пише ВВС.

Користувачам пристроїв Apple також запропонують новий механізм авторизації в сторонніх додатках. Його використовуватимуть замість функції "авторизуватися через соцмережі". За допомогою цього механізму користувач зможе приховати свою електронну адресу від програми - сервіс Apple створить "підставну" адресу, листи з якої доставлятимуться на справжню пошту користувача.

Нова операційна система iOS 13

Удосконалена операційна система для айфонів iOS 13 відрізняється від попередніх інтерфейсом і низкою нових функцій. Одна з її функцій - темний режим, при якому програми працюють на чорному тлі. У "Картах Apple" з'явилася функція "віртуального туру" – щось на зразок режиму streetview на картах Google.

У новій ОС удосконалена клавіатура, додані нові мови. Підказки для друкування працюватимуть на арабській, хінді, тайській, китайській, в'єтнамській та 22-х офіційних індійських мовах.

Годинники Apple

Годинники Apple Watch стануть більш незалежними від айфонів, у них з'явиться свій магазин додатків. Серед нових додатків для годинника - відстежувач менструальних циклів з прогнозом днів максимальної фертильності; додаток для моніторингу рівня звуку, яке сигналізуватиме користувачеві, якщо він виявився в дуже шумному місці.

Настільні комп'ютери Mac Pro

Apple представила нову версію настільного комп'ютера Mac Pro, з 28-ядерним процесором і дисплеєм-retina з розширенням 6К, приблизно на 40% перевищує розмір нинішнього монітора iMac.

Комп'ютер почнуть продавати вже цієї осені. Один коштуватиме близько 6 тисяч доларів, без монітора і додаткових комплектувальних.

Якщо у користувача вже є Айпад, то ним можна буде користуватися як другим екраном для комп'ютера.

Новинки Apple зазвичай надходять в продаж восени.

ВідеоЗіркова історія засновника компанії Apple Стіва Джобса

Кажуть, що три яблука змінили світ. Одне з’їла Єва, друге впало на голову Ньютону, а третє вигадав Стів Джобс. Ким був засновник компанії Apple: генієм чи мерзотником? 5 жовтня 2011 року світ його втратив. Але про його неоднозначну особистість сперечаються й досі. Далі - історія успіху Стіва Джобса.

Зіркова історія засновника компанії Apple Стіва Джобса

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції