Кардіолог на руці: Apple представила новий Apple Watch Series 4

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екран на третину більше, ніж у годинників попередніх серій.

Компанія Apple представила новий "розумний годинник" Apple Watch Series 4.

Перша особливість новинки в тому, що екран у неї на третину більше, ніж у годинників попередніх серій.

Apple Watch Series 4 має вбудований сенсор серцебиття, за допомогою якого гаджет зможе зробити своєму користувачеві електрокардіограму. Годинник буде попереджати, якщо у користувача занадто повільне серцебиття.

Apple, iWatch, презентація, Тім Кук, вертикальна
Reuters

У Series 4 переробили мікрофон і динамік, а також потурбувалися, щоб годинник краще тримав сигнал мобільного зв'язку, щоб можна було нормально розмовляти просто по годиннику.

Повністю переробили цифрову головку годинника, точність позиціонування. Також перемістили і переробили динамік. Покращили гіроскоп.

Нові годинники працюють на чіпі S4 c 64-бітним двоядерним чіпом. Передбачається, що він може працювати удвічі швидше за попередників.

Тепер старий годинник можна придбати за 279 доларів, нові коштують 399 доларів, із сотовим модулем - 499 доларів. Годинники будуть доступні з 21 листопада.

Apple Watch Series 4, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, презентація Apple проходить у Купертіно, Каліфорнія. Раніше повідомлялося, що під час неї компанії презентує три нові iPhone (iPhone XS, iPhone XS Max, бюджетний iPhone XC) Apple Watch Series 4 та iPad нового покоління. Можлива також поява нових Mac.

Згідно з неофіційними рендерами, що з’явилися раніше у Мережі, новий iPad отримає дизайн, що нагадує iPhone X та позбудеться роз’єму для навушників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції