Apple Arcade. Apple представила новий сервіс із сотнями ігор з підпискою і без реклами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий сервіс запустять восени в 150 країнах.

Компанія Apple представила новий сервіс - Apple Arcade. Він дозволяє користувачам грати в високопрофільні гри, не купуючи кожну окремо, а сплачуючи щомісячну абонентську плату.

Презентація нового продукту відбулася у понеділок, 25 березня, в Театрі імені Стіва Джобса в Купертіно (США).

Користувачі Apple Arcade отримають доступ більш ніж до сотні ігор, зокрема й ексклюзивних. Згодом каталог буде поповнюватися. Сервіс планують запустити восени 2019 року в понад 150 країнах світу. Скільки коштуватиме абонентська плата поки невідомо - вартість повідомлять пізніше.

Ігор, що поширюються в App Store безкоштовно, в цьому сервісі немає. Раніше користувачі могли завантажувати умовно безкоштовні гри, головна мета яких - заробити на показі реклами або у різний спосіб виманити якомога більше грошей за продаж внутрішньоігрових товарів. Як альтернатива існують проекти з одноразовою оплатою, які мають на меті не способи монетизації, а на якісний розвиток.

Оскільки високоякісні ігри зазвичай коштують дуже дорого і доступні меншої кількості користувачів, Apple вирішила поширити їхню аудиторію, що, як наслідок, вплине і на доходи компанії. 

Ігри в Apple Arcade будуть доступні на iPhone, iPad, Apple TV і Mac з синхронізацією ігрового процесу. Реклами і додаткових покупок в них не буде. Підпискою на цей сервіс можна ділитися з членами сім'ї без доплати.

Крім того, Apple заохотила до цього сервісу найбільші ігрові студії, а також збирається самостійно створювати ігри для нього.

Як повідомлялося, Apple презентувала Apple Card - фірмову банківську карту, яка виходить через додаток Apple Pay і випускається одразу в двох варіантах: віртуальна і фізична з титану.

ВідеоЗіркова історія засновника компанії Apple Стіва Джобса

Кажуть, що три яблука змінили світ. Одне з’їла Єва, друге впало на голову Ньютону, а третє вигадав Стів Джобс. Ким був засновник компанії Apple: генієм чи мерзотником? 5 жовтня 2011 року світ його втратив. Але про його неоднозначну особистість сперечаються й досі. Далі - історія успіху Стіва Джобса.

Зіркова історія засновника компанії Apple Стіва Джобса

Залиште свій коментар

Вибір редакції