Apple розробляє "розумний" телевізор на зразок iPad

Apple може у 2012 році випустити перший телевізор під власним лейблом. Він буде таким же універсальним, як планшет iPad.

З'явилася неофіційна інформація про плани компанії Apple з випуску нових продуктів. Зокрема, імперія Стіва Джобса незабаром може представити власний "розумний" телевізор приблизно такого ж універсального рішення, як планшетний комп'ютер iPad.

За даними джерел, Smart TV буде підключатися до Інтернету і показувати цифровий контент без додаткових пристосувань.

Новий пристрій, як очікується, об'єднає в собі можливості програвача медіаконтенту, цифрового відеорекордера та ігрової консолі. Крім того, ймовірно, він підтримуватиме технології FaceTime для організації відеодзвінків.

Як приклад іншого подібного конвергентного пристрою аналітик Morgan Stanley Кетрін Х'юберт згадала планшетний комп'ютер iPad.

"Вважаю, що це буде наступна категорія, до якої зробить крок Apple", - припустила Х'юберт. За її прогнозом, до кінця 2013 року компанія зможе зайняти 1% ринку телевізорів з обігом у 4 млрд доларів.

На користь того, що Apple готує телевізор, свідчить і оголошення компанії про пошук фахівців з розробки блоків живлення, яке з'явилося нещодавно. У вакансії вказано, що такі блоки планується використовувати в пристроях різних типів, зокрема, ноутбуках, настільних комп'ютерах, серверах, моніторах і телевізорах.

На думку аналітиків, анонс Apple-телевізора може відбутися в 2012 або 2013 році.

Читайте також:

У США стартував продаж iPad 2

Хакери зламали Apple MacBook за п'ять секунд

Apple випустить "iPhone для бідних"

Представлено голографічний телевізор майбутнього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: