Apple шукає фахівця, який навчить Siri розмовляти українською мовою 

Дата публікації
Перегляди
1146
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Apple шукає фахівця, який навчить Siri розмовляти українською мовою 

Фото: Associated Press

Працівник повинен розрізняти вербальні нюанси діалектів української мови.

Компанія Apple розмістила на своєму сайті вакансію україномовного аналітика анотацій (Annotation Analyst) для команди голосового помічника Siri. Виходячи з вимог до кандидата, можна припустити, що Apple хоче навчити Siri розуміти та відповідати українською мовою. 

Відповідна вакансія з`явилася 21 вересня. 

Потенційний працівник має досконало володіти українською мовою та розрізняти вербальні нюанси її діалектів, залежно від вимов у різних регіонах. В описі вакансії додається, що аналітик анотацій буде слухати і транскрибувати аудіофайли для оцінки відповідей Siri та правильності використання нею мови за встановленими заздалегідь критеріями. Бажано також мати диплом бакалавра або попереднього досвіду роботи в аналогічній сфері. 

"Ви будете використовувати свої знання мови та культури, а також аналітичні навички, щоб оцінити відповіді на відповідність рекомендаціям... Ми шукаємо заявників, які вільно володіють українською мовою" - йдеться в описі вакансії.

Передбачається, що українськомовний аналітик анотацій працюватиме в європейській штаб-квартирі Apple, розташованій в ірландському місті Корк.

Нагадаємо, 15 вересня, компанія Apple на своєму онлайн-заході "Час летить" презентувала нову лінійку гаджетів. Попри традицію кожної осені показувати нові моделі iPhone, цього разу компанія дивувала іншими новинками - смарт-годинниками Apple Watch Series 6 і Apple Watch SE, а також планшетами iPad Air 4 та iPad 8.

Компанія Apple презентувала розумний годинник, який здатен вимірювати рівень кисню у крові

Компанія Apple презентувала розумний годинник, який здатен вимірювати рівень кисню у крові
Наступна публікація