Перейти до змісту
Apple шукає фахівця, який навчить Siri розмовляти українською мовою 

Працівник повинен розрізняти вербальні нюанси діалектів української мови.

Компанія Apple розмістила на своєму сайті вакансію україномовного аналітика анотацій (Annotation Analyst) для команди голосового помічника Siri. Виходячи з вимог до кандидата, можна припустити, що Apple хоче навчити Siri розуміти та відповідати українською мовою. 

Відповідна вакансія з`явилася 21 вересня. 

Потенційний працівник має досконало володіти українською мовою та розрізняти вербальні нюанси її діалектів, залежно від вимов у різних регіонах. В описі вакансії додається, що аналітик анотацій буде слухати і транскрибувати аудіофайли для оцінки відповідей Siri та правильності використання нею мови за встановленими заздалегідь критеріями. Бажано також мати диплом бакалавра або попереднього досвіду роботи в аналогічній сфері. 

"Ви будете використовувати свої знання мови та культури, а також аналітичні навички, щоб оцінити відповіді на відповідність рекомендаціям... Ми шукаємо заявників, які вільно володіють українською мовою" - йдеться в описі вакансії.

Передбачається, що українськомовний аналітик анотацій працюватиме в європейській штаб-квартирі Apple, розташованій в ірландському місті Корк.

Нагадаємо, 15 вересня, компанія Apple на своєму онлайн-заході "Час летить" презентувала нову лінійку гаджетів. Попри традицію кожної осені показувати нові моделі iPhone, цього разу компанія дивувала іншими новинками - смарт-годинниками Apple Watch Series 6 і Apple Watch SE, а також планшетами iPad Air 4 та iPad 8.

Відео Компанія Apple презентувала розумний годинник, який здатен вимірювати рівень кисню у крові

Коронавірусна новинка - компанія Apple презентувала розумний годинник, який здатен вимірювати рівень кисню у крові. Спеціальним сенсором доповнили останню модель Apple Watch, у компанії кажуть, що ця функція допоможе розпізнати респіраторні проблеми на ранніх стадіях - однак, зауважують, що прилад не призначений для медичного використання. Саме різке падіння рівня кисню у крові, пов'язане з ураженням легень, вважають причиною погіршення стану хворих на коронавірус. Пандемія вплинула на презентацію ще однієї новинки, 12-го Iphone. Смартфон, який компанія традиційно представляла у вересні, покажуть публіці лише згодом.

Компанія Apple презентувала розумний годинник, який здатен вимірювати рівень кисню у крові

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин