Apple вибачилася за "садистську" гру "потряси дитину"

Компанії довелося вилучити з продажу гру для iPhone. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Американська компанія Apple, що виробляє комп'ютери і електроніку, вибачилася перед покупцями за "дуже образливу і агресивну" гру під назвою "Потряси дитину", в якій власникові мобільного телефону пропонувалося старанно трясти трубку, щоб заспокоїти віртуальну дитину, яка кричить.

До того Apple довелося вилучити гру "Потряси дитяти" з онлайну-магазина iTunes App Store після численних обурених відгуків інтернет-користувачів, правозахисних і дитячих організацій, невдоволених " садистською грою".

"Ця гра виявилася дуже образливою і агресивною і не повинна була потрапляти в онлайн-магазини App Store", - говориться в заяві компанії Apple. "Ми приносимо наші щирі вибачення за цю помилку і дякуємо нашим користувачам за те, що вони звернули нашу увагу на неї", - наголошується також в заяві.

Пояснення до гри свідчило: "У літаку, в автобусі, в театрі - діти скрізь, де ви не хочете їх бачити! Вони завжди відволікають вас від підготовки презентації на роботі своїм постійним плачем. Поки не з'явилася гра "Потряси дитину", ви нічого не могли з цим поробити. Перевірте, як довго ви можете витримати його або її крики, поки вам не доведеться знайти засіб втихомирити дитину".

"Користувач може трясти телефон, і на екрані дитя з'явиться з великим червоним хрестом на очах", - говорилося в анотації до гри. Гру придумали в компанії Sikolosoft, яка є виробником й інших ігор для iPhone. До опису гучної гри була додана фраза: "Ніколи, ніколи не трясіть дітей".

Компанія не відповідала на запити журналістів по електронній пошті відносно коментарів, але також зняла гру з продажу на своєму інтернеті-сайті.

Читайте також:

Скандальний лікар з Кіпру таємно клонував 14 людських ембріонів

Ferrari випустила власну комп'ютерну гру

В Сеулі звели будинок-трансформер

Хакери скуповують старі телефони Nokia за 30 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: