Apple виплатило компенсацію за стеження користувачу в Південній Кореї

Користувач iPhone подав до суду на корпорацію Apple, звинувативши її у збиранні пристроями інформації про місцезнаходження свого власника.

Південнокорейський підрозділ корпорації Apple виплатив компенсацію користувачеві, який поскаржився на стеження за допомогою смартфона iPhone. Про це повідомили джерела в суді міста Чханвон.

Юрист і користувач iPhone Кім Хен-сук звернувся до суду Чханвона, так як виявив, що смартфон збирає інформацію про місцезнаходження свого власника. Він зажадав від виробника смартфона - корпорації Apple - виплатити компенсацію в один мільйон вон (946 доларів).

У травні за рішенням суду компанія переказала гроші на рахунок користувача.

Кілька місяців тому Apple випустила для своїх мобільних пристроїв спеціальні оновлення, які дозволяють усунути можливість несанкціонованого збору даних. Проте, юридична фірма Кіма Mirae Law готує проти корпорації новий, цього разу колективний позов. Для обліку постраждалих користувачів створений спеціальний сайт.

Раніше зі схожого приводу в суд на Apple подали дві групи користувачів iPhone і iPad із США. Вони звинувачують компанію в тому, що її програми без запиту розміщують на сайтах рекламодавців особисту інформацію про власника.

У першому кварталі цього року Apple продала у всьому світі 18 млн 650 тисяч iPhone. Кількість клієнтів компанії KT Corp, що займається поширенням смартфонів у Південній Кореї, перевищує 2,7 мільйона осіб.

Крім Apple в зборі даних про місцезнаходження користувачів були викриті корпорації Google і Microsoft, які виробляють смартфони Android і Windows Phone 7 відповідно. Проте, як зазначається, скандал з незаконною стеженням може серйозно послабити позиції Apple на ринку мобільних пристроїв.

Читайте також:

iPhone і iPad викрили у шпигуванні за своїми власниками

iPhone5 та iPad3 готують до випуску: продажі очікуються вже у жовтні

Apple спростувало інформацію про стеження за користувачами: смартфони самі зберігають ці дані

Компанії Apple напророкували крах через фатальну помилку

Apple розробляє "розумний" телевізор на зразок iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: