Apple взяла на роботу хакера, який розробив вірус для iPhone

Творець першого вірусу для iPhone не тільки уникнув покарання, але у знайшов роботу у відомій корпорації.

21-річний хакер з Австралії Ешлі Таунс, який нещодавно створив перший вірус для iPhone, отримав роботу в компанії Apple, що виробляє ці смартфони.

Тепер Таунс займатиметься розробкою програмного забезпечення для телефонів iPhone в австралійському підрозділі корпорації. При цьому йому не було висунуто жодних обвинувачень.

Ешлі зізнався, що створив свій вірус з метою привернути увагу до питань безпеки. Нагадаємо, він запустив черв'як Ikee. Ця програма не представляла серйозної загрози для телефонів. Вона самостійно поширювалася через пристрої та змінювала в них екранну заставку на фото популярного у Британії 1980-х років естрадного співака Ріка Естлі.

Проте після появи Ikee почали виникати і небезпечні вірусні програми. Так, жертвами черв'яка, який викрадав банківські дані користувачів, стали клієнти голландського інтернет-банку ING.

Обидва віруси (і Ikee, і її послідовник) атакували зламані (jailbroken) пристрої iPhone, якщо їх власники не змінили стандартний пароль після установки мережевого протоколу SSH.

Читайте також:

Перший небезпечний вірус для iPhone викрадає банківські дані

Хакери почали зламувати розблоковані iPhone

Виявлено перший комп'ютерний вірус, який заражає iPhone

Глава Microsoft вихопив у працівника iPhone і розтоптав його ногами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: