Apple за день зібрала 120 тисяч замовлень на iPad

Pа день Apple вдалося виручити на попередніх продажах близько 75 мільйонів доларів.

В день появи можливості попереднього замовлення планшета Apple iPad покупці залишили заявки на 120 тисяч пристроїв. Про це пише Fortune Brainstorm Tech з посиланням на попередні оцінки інвесторської соціальної мережі Investor Village, засновані на аналізі 99 замовлень, зроблених відвідувачами форуму протягом перших 19,5 годин.

При аналізі враховувалися тільки куплені, а не зарезервовані пристрої. 69 відсотків замовлень припадає на молодші моделі iPad з Wi-Fi, які надійдуть у продаж в США 3 квітня. Планшети з модулем 3G, на які довелося близько третини замовлень, з'являться в магазинах тільки в кінці квітня.

Практично порівну розподілилися замовлення моделей з різним обсягом пам'яті. Трохи популярнішим виявилися дешева модель з 16 гігабайтами пам'яті, а також найдорожча 64-гігабайтна. Доля 32-гігабайтної моделі в замовленнях виявилася приблизно на один відсоток нижче, ніж у двох інших.

Для оцінки числа проданих продуктів аналітики взяли загальне число замовлень всіх продуктів Apple в п'ятницю (124596) і відняли з нього середню кількість продаваних на сайті у звичайний день товарів (16500). Потім вони помножили вийшло число на 1,11 - середня кількість куплених користувачами форуму iPad в розрахунку на людину і отримали 119987 пристроїв.

Якщо оцінки справедливі, то за день Apple вдалося виручити на попередніх продажах близько 75 мільйонів доларів. Автори звіту відзначають, що це відмінний показник для пристрою, який ніхто з покупців не бачив зблизька.

Планшет iPad був представлений главою Apple Стівом Джобсом 27 січня. Це пристрій, оснащений 10-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю 1024 на 768 пікселів і працює під управлінням операційної системи iPhone OS. Дата початку продажів iPad в Росії точно невідома. Очікується, що пристрій з'явиться в магазинах до кінця 2010 року.

Читайте також:

Китайці випустили клон iPad, який перевершив оригінал

Nokia запатентувала самозарядний мобільник

Створений мобільник з найбільшим розширенням екрану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: