Apple заплатить своїм користувачам по 25 доларів за сповільнення старих телефонів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для врегулювання судових процесів компанія сплатить до 500 мільйонів доларів.

Компанія Apple заплатить користувачам старих  iPhone, у яких сповільнилася робота телефонів, по 25 доларів компенсації. 

Загалом їй доведеться заплатити від 350 до 500 мільйонів доларів, повідомляє The Guardian.

Наголошується, що Apple погодилася виплатити компенсацію для врегулювання судових процесів, проте зловживань не визнала.

Нагадаємо, агентство з нагляду за конкуренцією і шахрайством Франції оштрафувало американську компанію на 25 млн євро після того, як чимало клієнтів запідозрили, що Apple сповільнила старі телефони iPhone, щоб спонукати людей купувати нові дорожчі моделі.

2017 року Apple підтвердила, що вона сповільнювала деяку кількість айфонів, але зазначила, що це робиться лише для того, щоб "продовжити життя" пристроїв. Мовляв, літій-іонні батареї в пристроях стали менш здатними тримати зарядку, бо вони з часом старіли. Це може призвести до несподіваного вимкнення iPhone для захисту його електронних компонентів.

Відповідно компанія випустила оновлення програмного забезпечення для iPhone 6, iPhone 6s та iPhone SE, яке "згладило" продуктивність батареї.

Читайте також:

Відео Інтернетом розходиться саркастична псевдореклама компанії Apple, присвячена її неналежній політиці

В змонтованому ролику згадується, що Apple зображає анексований Крим російським для російських користувачів. Докоряють виробнику телефонів і планшетів ще й тим, що під час протестів у Гонконзі Apple видаляв зі свого магазину застосунки, які допомагали протестувальникам ховатися від поліції, що підтримувала китайський режим.  

Інтернетом розходиться саркастична псевдореклама компанії Apple, присвячена її неналежній політиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції