Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Арахамія заявив про переговори щодо перенесення штаб-квартири Google з Європи до Києва

Також, за його словами, ведуться переговори і про прихід в Україну Amazon і PayPal.

Українська влада веде переговори з Google про перенесення штаб-квартири до Києва.

Про це голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія розповів в інтерв'ю Liga.net.

"Ми розмовляємо з Google про перенесення штаб-квартири з Європи сюди", – сказав Арахамія.

За словами депутата, також ведуться переговори про прихід в Україну з Amazon і найбільшою криптобіржею Binance. А ось з Facebook – ні.

"У них позиція, що RnD їм не потрібен, він у них там весь сконцентрований. А sales office у них в Росії", – розповів Арахамія.

Крім того, ведуться активні переговори з PayPal про прихід в Україну, але, за словами депутата, "це завдання з непідйомних, тому що вони не бачать в нас ринку".

"Ми зараз придумали нову стратегію переговорів з ними. Я сподіваюся, вона спрацює. Не хочу спойлерити. У них же є представництво в Росії і вони весь час намагаються задавити появу PayPal в Україні", – сказав голова фракції "Слуга народу".

Арахамія додав, що з усіма вищезгаданими компаніями ведеться "активна фаза переговорів".

Як повідомлялося, PayPal працює в Україні лише частково – можна відправляти платежі з України, але не можна приймати з-за кордону. У компанії неодноразово заявляли, що розширення функціоналу поки не розглядають. Справжні причини того знають тільки в PayPal. Проте експерти вважають, що основна проблема лежить у недосконалому законодавстві України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції