Археолог за допомогою Google Earth знайшла невідомі науці єгипетські піраміди

Археолог за допомогою Google Earth знайшла невідомі науці єгипетські піраміди

Піраміда Хеопса в Єгипті. / Фото: Wikipedia

Хоч експерти і стверджують, що це дюни, археолог впевнена, що це загадкові піраміди.

Археолог Ангела Міколь виявила в єгипетській пустелі таємничі структури, схожі на піраміди. Відкриття вона зробила за допомогою Google Earth.

Коли Міколь впритул зайнялася вивченням загадкових курганів, то з'ясувала, що на кількох старих і рідкісних картах вони і справді позначені як піраміди, повідомляє NBC News.

Невідомі науці структури розташовані приблизно в 150 кілометрах одна від одної. Один комплекс знаходиться у Верхньому Єгипті, в 20 кілометрах від міста Абу-Сідхум, який простягнувся вздовж річки Ніл.

Друга піраміда розмістилася поблизу оази Фаюм. "Зображення говорять самі за себе, - зазначила Міколь. - Але треба було поїхати туди, щоб переконатися, що це насправді піраміди.

Археолог впевнена, що знайшла невідомі науці піраміди / Фото: NBC News
Знахідка дослідниці викликала не тільки резонанс у ЗМІ, але і шквал критики. Експерти припускають, що це всього лише піщані дюни, які й створили ілюзію пірамід.

Однак Ангела не здається і продовжує стверджувати, що це піраміди, про які ніхто не знав до цього часу.

Як повідомлялося раніше, забудовники зруйнували перуанську піраміду віком 4000 років. Піраміда мала висоту 6 метрів та була однією з дванадцяти подібних споруд, що знаходяться в комплексі Ель-Параісо. Комплекс був релігійним і адміністративним центром задовго до доколумбової цивілізації інків.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Неймовірні археологічні відкриття
Наступна публікація