Associated Press зрівняло в правах блог та ЗМІ

Associated Press зрівняло у правах блоги та ЗМІ, погодившись посилатися на мережеві щоденники як на новинні джерела.

Інформаційне агентство Associated Press (AP) зрівняло у правах блоги та ЗМІ, погодившись посилатися на мережеві щоденники як на новинні джерела. Про нові правила вказівки джерела інформації в повідомленнях агентства його керівництво повідомило у спеціальному листі.

Згідно з новими правилами, AP буде ставити у своїх новинах посилання на блоги, якщо вони були першоджерелом інформації. Раніше агентство у своїх новинах посилалося тільки на друковані ЗМІ, веб-сайти і телерадіокомпанії.

Окремо обумовлюється місце в матеріалі, в якому буде розташоване посилання. Це не обов'язково має бути початок тексту - посилання може стояти і в середині новини.

Відзначимо, на думку соціологів, майже всі журналісти і редактори використовують соціальні мережі та блоги як джерела інформації для своїх нотаток, історій і статей.

Наприклад, за даними дослідження, проведеного недавно в США компанією Cision та Університетом ім. Джорджа Вашингтона, 100% журналістів використовують Google для пошуку даних для своїх робіт, 96% використовують корпоративні веб-сайти, 61% - Wiki, багато хто шукає інформацію в соціальних мережах і блогах (найпопулярніші - 60% Facebook і 57% Twitter).

Дослідники опитали 371 журналіста, приблизно половина з них працює на різні видання вже понад 20 років.

Проте ніхто не заперечує, що дані з подібних джерел не дуже надійні. І, зрозуміло, гарні журналісти і редактори не вірять їм беззастережно і завжди перевіряють факти за допомогою традиційних методів.

Читайте також:

Іранська газета назвала першу леді Франції повією

У Грузії оприлюднили фото "коханок" Саакашвілі

Західні журналісти побачили, як Путін кришує Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: