Астронавти Discovery завершили останній вихід у відкритий космос

Астронавти шатлу "Діскавері" успішно завершили третій і останній, для цієї місії, вихід у відкритий космос.

Астронавти американського шатлу Discovery Клей Андерсон і Рік Мастраччо завершили роботи на Міжнародній космічній станції (МКС) під час третього і останнього із запланованих виходів у відкритий космос.

Мастраччо і Андерсон закінчили процес прикріплення баку з амонієм до корпусу МКС. Заміна старого, вже практично порожнього бака з амонієм, який служив станції вісім років, була головною метою нинішньої експедиції шатлу.

Нагадаємо, що Discovery стартував 5 квітня з космодрому на мисі Канаверал в штаті Флорида і 8 квітня успішно зістикувався з МКС. Розстиковка шатлу зі станцією запланована на суботу, 17 квітня, повідомив у вівторок російський Центр управління польотів.

Усього NASA за програмою Space Shuttle залишилося здійснити три старти човнів, після чого США будуть використовувати російські ракети для доставки астронавтів на МКС. Причиною припинення польотів шатлів є вироблення ресурсу кораблів і величезні фінансові витрати на підготовку і обслуговування космічних човнів. Останній старт шатлу намічений на вересень 2010 року.

Читайте також:

Астронавти шатлу Discovery почали перший вихід у відкритий космос

Шатл Discovery пристикувався до МКС

Вперше в історії у космос полетять 4 жінки одразу

NASA призначило дату нового старту Discovery
 

ВідеоАстронавти Discovery завершили останній вихід у космос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: