Астронавти NASA помилилися при установці контейнера на МКС

Астронавти не змогли виконати ще одне завдання - перевести електроживлення гіроскопів з резервної системи на основну. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Астронавти NASA Стівен Свонсон і Джозеф Акаба не виконали два додаткові завдання виходу у відкритий космос, який вони провели в ніч на неділю.

"Астронавти на поверхні Міжнародної космічної станції неправильно встановили порожній контейнер для зберігання різного устаткування. Контейнер встановлений не так жорстко і не в тому положенні ", - повідомив представник NASA в російському Центрі управління польотами Сергій Пузанов.

За його словами, нештатна установка контейнера некритична і може бути усунена під час третього виходу астронавтів у відкритий космос в ніч на вівторок або екіпажем наступного шатлу.

Крім того, додав співрозмовник, астронавти не змогли виконати ще одне завдання - перевести електроживлення гіроскопів з резервної системи на основну.

При цьому Пузанов підкреслив, що астронавти виконали основне завдання - встановили антену GPS на поверхні японського модуля Kibo.

Це дуже важливо, оскільки у вересні до МКС прилетить перший японський вантажний корабель. Антена необхідна для виконання його місії.

Читайте також:

Американці застосують лазерну зброю проти комарів

Компанія з ОАЕ випустила телефон на три SIM-карти

Вчені знайшли, що захищає галактики від руйнування

Евакуація з МКС: екіпаж злякався космічного сміття
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: