Астронавти NASA втретє не виправили своїх помилок

Третя спроба у відкритому космосі прикріпити негерметичну платформу до Міжнародної космічної станції завершилася невдало.

Астронавти NASA Джозеф Акаба та Ричард Арнольд втретє виходили у відкритий космос, але так і не змогли правильно встановити кріплення платформи до зовнішньої сторони МКС.

Вони завершили фінальний для цієї місії вихід, провівши за бортом МКС 6,5 годин, але повністю виконати програму робіт не змогли.

У ніч з 21 на 22 березня, під час попереднього виходу у відкритий космос, Джозеф Акаба помилково перевернув кріплення догори ногами.

Цього разу астронавти спробували привести її в штатне положення за допомогою звичайних молотків. Проте це не допомогло і Центр управління польотами в Х'юстоні дав команду припинити спроби.

Платформу тимчасово закріпили тросами, тепер спроби полагодити доведеться робити учасникам наступного виходу у відкритий космос.

А екіпаж Discovery готується до повернення на Землю — шаттл відчалить від МКС вже завтра.

Між іншим, помилка астронавтів призвела до відміни запланованих випробувань системи переробки рідин.

На МКС зараз ведуться роботи з переобладнання станції так, аби на ній змогли жити одночасно не троє, як зараз, а шестеро космонавтів.

Нові модулі містять "спальні", другий туалет, новий тренажер, обладнання для виробництва кисню та систему переробки будь-яких рідин (включаючи сечу) у питну воду з ККД 93%.

Читайте також:

Астронавти NASA помилилися при установці контейнера на МКС

Евакуація з МКС: екіпаж злякався космічного сміття

На МКС з'явиться прямий доступ до інтернету

NASA готує нову місію на Венеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: